• Увійти
 • Реєстрація
 • polrusukr

  Політика обробки персональних даних

  1. РЕЄСТРУЮЧИСЬ ВИ ПОВІДОМЛЕНІ І ПОГОДЖУЄТЕСЯ: 

  Інтернет-магазин косметики nannic.com.ua гарантує забезпечення повної конфіденційності інформації, отриманої від зареєстрованих користувачів. Ви надаєте свій дозвіл на те, що всі надані дані будуть збережені в базі даних інтернет-магазину косметики nannic.com.ua

  Інтернет-магазин косметики nannic.com.ua гарантує повну конфіденційність при виконанні замовлення, а також те, що інформація про покупця буде використана тільки для виконання замовлення, що нам надійшло. Ваші реєстраційні дані нам потрібні виключно для того, щоб наші менеджери змогли з Вами зв'язатися по телефону, а служба доставки змогла доставити замовлений Вами товар в потрібне місце в умовлений термін. 

  Крім того, зареєструвавшись, Ви зможете отримувати інформацію про всі новини нашого магазину: нові надходження товару, розпродажі, спеціальни програми. Інтернет-магазин косметики nannic.com.ua залишає за собою право надсилати Вам відомості про продукцію та акції магазину, які можуть Вас зацікавити. Ви надаєте свою згоду надалі отримувати інформацію про інтернет-магазин косметики nannic.com.ua та його партнерів. 

  Інтернет-магазин косметики nannic.com.ua може використовувати Ваші контактні дані та дані про Ваші дії на сайті, щоб формувати для Вас індивідуальну рекламу, яку Ви будете отримувати по електронній пошті (інформаційний бюлетень) і за допомогою інших доступних інтернет-сервісів. У будь-який момент Ви можете відмовитися від використання Вашої особистої інформації, звернувшись за адресою nannic.com.ua@gmail.com

  2. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ: 

  Деякі об'єкти, розміщені на сайті, є інтелектуальною власністю інтернет-магазину косметики nannic.com.ua. Використання таких об'єктів встановлено чинним законодавством України. 

  На сайті інтернет-магазину косметики nannic.com.ua є посилання, що дозволяють перейти на інші сайти. Інтернет-магазин косметики nannic.com.ua не несе відповідальності за відомості, що публікуються на цих сайтах, і надає посилання на них тільки з метою забезпечення зручності для відвідувачів свого сайту.

  3. ОСОБИСТІ ДАНІ І БЕЗПЕКА: 

  Інтернет-магазин косметики nannic.com.ua гарантує, що ніяка отримана від Вас інформація ніколи і ні за яких умов не буде надана третім особам, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством України. 

  У певних обставинах інтернет-магазин косметики nannic.com.ua може попросити Вас зареєструватися і надати особисті відомості. Надана інформація використовується виключно при обробці замовлення в інтернет-магазині косметики nannic.com.ua або для надання відвідувачеві доступу до спеціальної інформації.

  Особисті відомості можна змінити, оновити або видалити в будь-який час в розділі "Особистий кабінет".   
  Ми отримуємо і обробляємо персональні дані відвідувачів нашого сайту відповідно до офіційною політикою. Якщо ви не даєте згоди на обробку своїх персональних даних, Вам необхідно залишити наш сайт.