• Увійти
 • Реєстрація
 • polrusukr

  NATALIIA MAKARENKO 08 квітня 2021

  Які квіти, з ТОП-10, використовує у своїй продукції бренд Nannic?

  Нещодавно, ми писали про топ-10 квіточок, що широко застосовуються в косметології. Для тих, хто ще не читав цю статтю, ми просто перерахуємо їх в низхідному порядку, що спадає за частотою використання: алое вера, троянда, календула, лаванда, жожоба, чайне дерево, ромашка, герань, базилік, розмарин.

  Тепер ми розповімо про те, які квіти, з цього переліку, використовує бренд NANNIC (Наннік), для яких цілей, і в складі яких очищувальних і протизапальних косметичних засобів

  Читати далі →

  NANNIC Украина 15 березня 2021

  Що таке ботанічні інгредієнти?

  Ботанічний інгредієнт - це рослинний компонент формули косметичного продукту, або засобу особистої гігієни, який виділений з трави, коренів, квітів, фруктів, листя або насіння. Як правило, в складі формул препаратів вони включені групами, виходячи з певних, властивих їм властивостей впливу на тканини організму. Іншими словами, це конкретні рослинні складові, отримані з природних джерел, з метою передачі їх цілющих властивостей. Вони класифікуються на основі хімічної структури, способу екстрагування з рослин

  Читати далі →

  NANNIC Украина 09 березня 2021

  Натуральна косметика. З чого все починалось та який має розвиток тепер?

  Багато популярних косметичних брендів використовують величезні переваги рослин для створення кремів, парфумів, скрабів, олій і багато чого іншого. Далі ми розповімо про найвідоміших і, можливо, найбільш символічних продуктах на основі квітів.

  Читати далі →

  NANNIC Украина 05 березня 2021

  Чутлива шкіра - причини, ознаки, догляд 

  У світі догляду за шкірою існує кілька основних термінів, що визначають тип шкіри, які досить часто використовуються в побуті, а саме: жирна, комбінована, суха і чутлива шкіра. 

  Останній термін - "чутлива шкіра" - один з тих, що часто згадується і, можливо, Вам навіть здається, що це ваш випадок. Але найімовірніше, ви не знаєте точно, що саме може впливати на шкіру негативно, в першу чергу, і який, при цьому, їй необхідний правильний догляд.

  Чутлива шкіра - це те з чим люди народжуються, чи це може статися з ким завгодно? Чи існують різні типи, або ступені чутливості шкіри? Яких інгредієнтів в поширених засобах догляду слід уникати людям з чутливою шкірою? На ці питання сьогодні відповість лікар-дерматолог - Клюєва Ганна.

  Читати далі →

  NANNIC Украина 03 березня 2021

  Рослини в косметичної галузі

  Алое Вера

  Ця рослина відома завдяки своїм лікарським властивостям і часто використовується у фармацевтичній промисловості, але Алое Вера часто можна знайти і в деяких косметичних продуктах. Листя Алое Вера цінні вмістом липкого цілющого гелю у внутрішньому їх шарі, і жовтого латексу в зовнішньому. Алое Вера містить понад 75 поживних речовин і 200 інших інгредієнтів, включаючи 20 мінералів, 18 амінокислот і 12 вітамінів.

  Читати далі →

  NANNIC Украина 23 лютого 2021

  Які секрети краси у Меган Маркл, Дженніфер Лопес, Єва Лонгорія та інші селебріті? 

  Кожен день вони виконують деякі ритуали краси, щоб подовжити молодість, отримати заряд бадьорості, зберегти ідеальну шкіру. Це важлива складова частина зіркових буднів, прихованих від очей фанів. Хочеш дізнатися їх "секретики"?

  Читати далі →

  NANNIC Украина 01 лютого 2021

  ЧИ МОЖНА ВМИВАТИ ОБЛИЧЧЯ МИЛОМ?

  Так, але далеко не будь-яким.

  Напевно ти не раз опинялася в ситуації, коли після довгого дня хочеться вмитися, а ні пінки, ні гелю для вмивання з собою немає. І тут, доступна і ефективна альтернатива — мило. Ну, адже вмивалися ж милом наші прабабусі, що вже говорити про минулі століття. І нічого, шкіра у всіх залишилася на місці. А може, і виглядала краще, ніж у сучасних людей. Так навіщо тоді витрачати гроші на спеціальні засоби? Не все так просто.

  Читати далі →

  NANNIC Украина 20 січня 2021

  ЩО ТАКЕ ЦЕЛЛЮЛИТ?

  Давайте, визначимося з терміном: запозичене з англійської слово складається з кореню «cell» (в перекладі: осередок, клітина, елемент) і закінчення «іт» (запалення) - запалення осередків, клітин. У гіподермі жирові клітини (адипоцити) розташовані в осередках з сполучної тканини, тому запалення цих елементів в англійській мові визначили терміном целюліт, в інших мовах він став шаблоном.  ЩО ТАКЕ гідроліподістрофія? Це той же целюліт. 

  У ЧОМУ РІЗНИЦЯ?

  Целюліт і гідроліподістрофія фізіологічно ідентичні прояви різних стадій запалення підшкірної жирової клітковини. Целюліт, як слово шаблон, використовується частіше в естетиці, гідродіподістрофія - це, адаптований

  Читати далі →


   
  Ми отримуємо і обробляємо персональні дані відвідувачів нашого сайту відповідно до офіційною політикою. Якщо ви не даєте згоди на обробку своїх персональних даних, Вам необхідно залишити наш сайт.