• Увійти
 • Реєстрація
 • polrusukr

  Про нас

  ЧОМУ NANNIC КРАЩИЙ ВИБІР?

  01 Цінності NANNIC

  1. Цілісність

  2. Високі етичні норми і повага до людського тіла

  3. Безперервна і науково обгрунтована співпраця по всьому світу

   

  02 Місія NANNIC

  1. Розвиток космецевтичної галузі, за допомогою постійної співпраці з фахівцями і дослідницькими центрами по всьому світу.

  2. Етіотропна терапія: максимізує видимі результати, завдяки глибоким знанням людського метаболізму і обробці висококонцентрованих, складних і активних компонентів.

  3. Безпека для організму: всі наші продукти пройшли дерматологічні дослідження і підходять для чутливої шкіри.

  4. Досягти стійкого зростання шляхом побудови довгострокових відносин з нашими партнерами, співробітниками, розробниками, постачальниками, імпортерами, фахівцями краси і користувачами.

   

  03 Цілі NANNIC

  1. Створювати нішеві та інноваційні продукти і рішення.

  2. Прагнути до справедливого співвідношення ціна / якість.

  3. Створювати національні та міжнародні сертифіковані салони і центри краси «NANNIC» преміум класу.

  4. Клінічний і гігієнічний вплив. 

  ПОГЛЯД NANNIC

  Наше соціально-культурне середовище, як і наше емоційне благополуччя, робить кожного з нас унікальною особистістю з різними енергійними вимогами, які означають, що комплексний підхід необхідний для здорового організму. Шкіра - наш найбільший орган, оточує цю вмілу лабораторію, яка у нас є. Вона утворює бар'єр між комплексом екзогенних і ендогенних факторів. Життєво важливі елементи поглинаються, а ті, які шкідливі виключаються або утилізуються. Ставлення є тут ключем, як і для походження натурального продукту, так і для метаболізму людини, в якому продукт буде використаний.
   
   

  Декілька слів о компанії

  Бельгійський бренд NANNIC народився більше 25 років тому. Творці бренду - професор Рене Нагельз - наступник сімейного косметичного бізнесу в третьому поколінні, та його дружина Тіна.

  Філософія NANNIC - повага до шкіри та здоров'я. Високий контроль якості, ретельно відібрані активні інгредієнти, тільки науковий підхід.

  Європейські нагороди

  Сьогодні марка представлена в більш ніж 40 країнах світу і входить в ТОП-10 кращих світових SPA брендів. Революційний розвиток тісно пов'язаний зі стійкою мережею професійних салонів краси в Європі, де марка вкрай популярна, особливо в Швеції і Нідерландах, де близько 340 салонів і СПА центрів працюють на обладнанні та косметиці NANNIC.

  Бренд має кілька європейських нагород. NANNIC був номінований на кращий СПА-бренд світу, отримав б'юті-оскар в 2018 році, в 2020 році Наннік взяв дві нагороди BestMade in Belgium, їх отримали лінія для волосся HSR, як найкраща інновація, і крем AGE-CONTROL Sensitive & Dry для сухої і чутливої шкіри.

  NANNIC - професійна хроно космецевтіка преміум сегменту в оптимальних концентраціях, які забезпечують результат без шкоди для здоров'я

  Тіна і Рене Нагельз

  Бренд NANNIC продуктивний в інноваційних косметичних рішеннях для активного омолодження шкіри і тривалого поліпшення стану шкіри. Завдяки безперервному міжнародному співробітництву з провідними вченими NANNIC вдалося дійти до позицій законодавця моди в косметології. Трансдермальні препарати з плюрипотентною дією, сироватки на ламеллярной основі, ліпідні сироватки - кожен препарат, який виходить на ринок це продукт з доведеною ефективністю і високою безпекою.

  При розробці косметичних засобів NANNIC застосовує нано-технології, що дозволяє досягати високої результативності застосування і комфорту в використанні цієї косметиці. Скрізь, де це технологічно можливо, використовуються природні джерела мікроелементів і активних компонентів, з урахуванням специфічних потреб організму. Дана технологія не використовує будь-якої небезпечної терапії, а тільки націлений розподіл поживних елементів для шкіри.

  Відмітна інноваційність NANNIC - підійти до причини проблем шкіри.

  Для цього компанія NANNIC розробила технологію
  "сироватка в кремі": продукти з високим вмістом мульти-активних
  речовин, які доставляються до гідроліпідної оболонки шкіри. Різні активні
  компоненти працюють синергічно, тоді результат посилюється.

  Всі активні інгредієнти, що використовуються у виробництві косметичних засобів компанії, проходять дуже ретельний відбір. Ці продукти натуральні, тому ставлення до них саме делікатне. У них оптимально поєднані складні компоненти, чітко дотримується рецептура відповідно до тої дії, яку вони надають шкірі. Це дозволяє отримати приголомшливий, видимий результат, який компанія гарантує.

  Продукція NANNIC проходить обов'язковий дерматологічний тест, що забезпечує повну безпеку і можливість застосування
  навіть на дуже чутливій шкірі (IDEA)

  Компанія постійно співпрацює з найпередовішими науково-дослідними інститутами, тісно працюючи з вченими, які виявили себе в різних областях. Це дає можливість NANNIC щороку радувати своїх шанувальників випуском нових ефективних продуктів.   
  Ми отримуємо і обробляємо персональні дані відвідувачів нашого сайту відповідно до офіційною політикою. Якщо ви не даєте згоди на обробку своїх персональних даних, Вам необхідно залишити наш сайт.